Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Suwałki - Oferty wynajmu nieruchomości

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

19 800 zł900 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferuję na wynajem halę o powierzchni ok. 900 m2 zlokalizowaną w Suwałkach przy ulicy Gen.Kuklińskiego. Hala po generalnym remoncie, nowa posadzka, pokrycie dachowe, okna oraz instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowane, znajdujące się w inwestycji Nowa Grunwaldzka w Suwałkach. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

31,12 zł/m²241 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Rozwiń Skrzydła Swojego Biznesu! Reprezentacyjne Piętro Biurowca (241,5 m ) w Suwałkach Szukasz przestrzeni, która nie tylko pomieści Twój zespół, ale też podniesie prestiż Twojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

8 662 zł7 875 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni 7875 m2 położonego przy ul. Przytorowej w Suwałkach stanowiącego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

47 000 zł3 067 m² 15,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość przemysłowa do wynajęcia hale produkcyjno magazynowe w Suwałkach (ssse) Atrakcyjna nieruchomość przemysłowa w Suwałkach, zlokalizowana na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

21,64 zł/m²134 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: centrum Suwałk przy ul. Konopnickiej, w budynku usługowo-mieszkalnym. Duża przestrzeń oferuje niezliczone możliwości adaptacji według własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 009 zł155,28 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie prezentuje do najmu budynek ekspedycji st. Suwałki o powierzchni 155,28 m2 Stan techniczny: średni Dostępne media: woda wg wskazań.

Szczegóły ogłoszenia

32,97 zł/m²91 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lub wynajmu lokalu użytkowego W centrum suwałk Lokalizacja: suwałki, ul. Noniewicza, i piętro. Cena sprzedaży: 219 000 zł Cena najmu: 3 000 zł/miesiąc + czynsz (800 zł.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł2 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość gruntową położoną w Suwałkach. Przedmiot najmu stanowi działkę ewidencyjną numer 24538, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²188,20 m² 3 764 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem nieruchomość budynkową położoną w Lesie Suwalskim, obręb geodezyjny Zahańcze, nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

17,66 zł/m²2 265,60 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala napraw z budynkiem socjalno-warsztatowym, teren, tory i rozjazdy Suwałki ul. Kolejowa. Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 265,60 m² 17,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 650 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia budynku socjalno-warsztatowego z halą napraw (łączna powierzchni 2.265,60 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 281 zł1 342 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości położonej w Suwałkach w rejonie ul. Utrata, opisanej jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²1 459 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon samochodowy z serwisem | 1,46 ha | sse Suwałki Suwałki, ul. Wojska Polskiego 110D Na wynajem atrakcyjna nieruchomość komercyjna - zespół działek o łącznej powierzchni 1,4663 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²498 m² 14 940 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

Obwieszczenie O przetargu na najem nieruchomości W suwałkach przy ul. Pułaskiego 52 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy Suwałki

Śródmieście,Suwałki

35,21 zł/m²71 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:71

 

Parking:-

Mamy coś dla Ciebie! Do wynajęcia lokal usługowy w samym centrum Suwałk - w jednej z najruchliwszych ulic Śródmieścia. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 71 m (pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

37,04 zł/m²27 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 27m2. Lokal położony na II piętrze budynku przy ul. 1 maja 35D w Suwałkach. Cena 1000 zł netto plus opłaty według licznika. Posiadam również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

52 zł/m²25 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 25m2. Składa się on z 2 pomieszczeń o pow. 15 i 10m2 Lokal położony na II piętrze budynku przy ul. 1 maja 35D w Suwałkach. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Wojska Polskiego

Dubowo I,Suwałki

25 000 zł1 459 m² 17 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Suwałki

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Centrum usług "koszary" Do wynajęcia atrakcyjne lokale usługowe o powierzchni od 20 m2 do 170 m2, obok aquaparku przy ulicy Pułaskiego 24/12 (przy wjeździe do Hotelu Loft). Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Północ II,Suwałki

1 200 zł48 m² 24,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,05m2, zlokalizowane przy ul. Pułaskiego 97. Nieruchomość usytuowana jest na IV piętrze, blok z windą. Dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Noniewicza

Centrum,Suwałki

70,59 zł/m²68 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 68 m2 - Centrum Miasta, doskonała Lokalizacja! Lokalizacja: centrum miasta, przy jednej z głównych ulic, gwarantującej doskonałą widoczność i dostępność dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Suwałki

Suwałki,podlaskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie w pełni umeblowana i wyposażona. W kuchni: nowa zabudowa, płyta indukcyjna, mikrofala, lodówka, wyposażenie. W pokoju regał, telewizor i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Suwałki,podlaskie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe w pełki umeblowane bardzo przytulne mieszkanie na osiedlu Sikorskiego nowe budownictwo. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Minkiewicza

Północ II,Suwałki

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 30 m usytuowany w podpiwniczeniu budynku przy ul. Minkiewicza 22 w Suwałkach. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Stanisława Staszica,Suwałki

1 800 zł43 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,33 m2 w świetnej lokalizacji! Dostępne od zaraz! Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe naziemne, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Minkiewicza

Północ II,Suwałki

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowy przy ul. Minkiewicza w Suwałkach. Lokal w przyziemiu ( piwnicy ), bardzo dobrze doświetlony z szerokim wejściem o pow. ponad 45 m2. Posiada salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chłodna

Suwałki,podlaskie

40 zł/m²94 m² 3 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Firma wynajmie lokal handlowo -usługowy po księgarni "tania Ksiązka". Wejscie do lokalu z ulicy ,parter. Faktura vat cena podana netto.( dolicz 23% VAT) Do ceny należy doliczyć wodę, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

13,55 zł/m²273 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Mam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 273m2. Składa się on z 1 dużego pomieszczenia i 2 mniejszych ( 7,22 i 5,88 ) Lokal położony na I piętrze budynku przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Suwałki

Centrum,Suwałki

42,13 zł/m²20 m² 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal biurowy *** *** dogodna lokalizacja *** Polecamy lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na I piętrze w budynku biurowo-usługowym w centrum Suwałk. Lokal metrażu 19,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Konopnickiej

Centrum,Suwałki

45,45 zł/m²33 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy na 1. piętrze idealny na biuro, gabinet, salon! Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ogińskiego

Północ I,Suwałki

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal mieszkalny zlokalizowany w budynku wolnostojącym na ul. Ogińskiego w Suwałkach. Powierzchnia lokalu wynosi około 140 m2. Lokal położony jest na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogińskiego

Północ I,Suwałki

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Suwałki

Suwałki,podlaskie

30,97 zł/m²113 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij lokal na parterze W centrum miasta! Oferujemy Państwu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m kw wraz z piwnicą 33 m kw, położony Suwałkach ( istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 500 zł41 m² 36,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij eleganckie mieszkanie W centrum! Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położne na osiedlu "park nad Hańczą" w Suwałkach. Osiedle ogrodzone ( zamknięte ) daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pendereckiego

Północ I,Suwałki

1 800 zł37 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem długoterminowy, przestronny salon z aneksem kuchennym, wykończony z użyciem wysokojakościowych materiałów. W salonie znajduje się wygodna, elegancka sofa, stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Suwałki

Centrum,Suwałki

41,86 zł/m²17 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal biurowy *** *** dogodna lokalizacja *** Polecamy lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na I piętrze w budynku biurowo-usługowym w centrum Suwałk. Lokal metrażu 17,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Centrum,Suwałki

16,23 zł/m²308 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu pod swoją działalność w Suwałkach? To dobra okazja do przemyślenia oferty wynajmu dużego lokalu położonego w kamienicy, przy ul. Kościuszki. Na lokal o powierzchni 308.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Suwałki

Suwałki,podlaskie

6 500 zł480 m² 13,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu lokal na wynajem o pow. ok. 480 m2 (wys. 3,5 m) położony w Suwałkach. Lokal składa się z: - hala główna - pomieszczenie biurowe - przedsionek przyjęcia towaru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Utrata

Hańcza,Suwałki

400 zł120 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny, komfortowy dom do wynajęcia na doby w Centrum Suwałk - ul. Utrata Oferujemy do wynajęcia (na doby) przestronny dom. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Papiernia,Suwałki

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę wynajmu uroczego mieszkania na parterze. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, prywatność oraz bliskość natury. Charakterystyka.