Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy nad jeziorem Suwałki - Oferty sprzedaży i wynajmu na Suwalszczyźnie

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

888 000 zł160 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł163,40 m² 4 583,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom w stanie surowym otwartym Osowa Tylko 7 km od Suwałk Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Osowa, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 490 000 zł175 m² 8 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Dom Z duszą W sercu miasta 175 m | działka 1190 m | gotowy do zamieszkania dla rodziny miejsce, gdzie buduje siř wspomnienia Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł237,55 m² 3 641,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 918 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Rutka-Tartak, zaledwie 2 km od jezior Pobondzie i Samanin. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 359 000 zł346,10 m² 3 926,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Suwałki przy ul. Bakałarzewskiej miejsce, które łączy komfort życia z realnym potencjałem biznesowym. Dom o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł698 m² 3 653,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:9 304 m²

Wyjątkowa posiadłość na Suwalszczyźnie idealna dla życia i biznesu! *** domek gościnny W cenie *** *** możliwość dokupienia stawu Z pomostem na wyłączność za cenę 220 tyś. ZŁ.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ten dom to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł110 m² 7 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Dom z widokiem na zalew Suwałki | 1266 m działki | Duży potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż dom jednorodzinny do generalnego remontu, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł170 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość: budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z sauną oraz drugi większy budynek o wielu funkcjach, tj. z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ekonomiczny nowoczesny dom 128 m2 wybudowany w 2021 roku-2 min autem do centrum. Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 263 m (127 m użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł300 m² 12 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Piękny dom parterowy położony nad Jeziorem Dąbrówka, przy Węgierskim Parku Narodowym. Dom zrealizowany na podstawie indywidualnego projektu, bardzo przestronny, widny. Kuchnia w formie wyspy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł265,82 m² 16 853,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Twoje prywatne ranczo na Suwalszczyźnie miejsce, które daje wolność. Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy na tarasie, z widokiem na rozległe łąki i własne stawy pełne węgorzy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł300 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 419 000 zł251 m² 9 637,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 314 m²

Nowa wieś dom premium Z własnym lasem kilka minut od Suwałk Są nieruchomości, które ogląda się na zdjęciach i są takie, które czuje się od pierwszej sekundy. To nie jest zwykły dom. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

*** działka Z budynkami W pożądanej lokalizacji suwałk *** bliska odległość do centrum *** wiele możliwości *** Dobry Dom ma zaszczyt zaprezentować ofertę sprzedaży domu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Dąbrówka-Młynek,Suwałki

1 100 000 zł144 m² 7 624,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, który spełni Twoje wszystkie potrzeby! Położony 5 min drogi od Suwałk, w miejscowości Krzywe, zaledwie 150 m od jeziora Krzywe. Parter wiatrołap - 6,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Suwałki,podlaskie

1 290 000 zł133 m² 9 699,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Na sprzedaż dom o pow. 133 m z antresolą i pięknym widokiem na jezioro oraz las, 15 km od Suwałk. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej, zagospodarowanej działce z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ogińskiego

Suwałki,podlaskie

700 000 zł300 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjny dom szeregowy z lokalem usługowym, który łączy komfort codziennego życia z realnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość oferuje cztery pokoje, w tym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Śródmieście,Suwałki

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ten dom to propozycja dla osób, które szukają spokoju, bliskości natury i przestrzeni do życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość o powierzchni około 100 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobolewo,Suwałki

1 189 000 zł206 m² 5 771,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Dom marzeń W sobolewie nowoczesność I spokój W idealnej harmonii Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie wszystko, czego można oczekiwać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Suwałki

819 000 zł170 m² 4 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż oferujemy Nieruchomość położoną w Suwałkach przy ulicy Gałaja. Dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 120 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom całoroczny (zabudowa rekreacji indywidualnej) położony w malowniczej okolicy, na zamkniętym osiedlu, zaledwie kilka kroków od Jeziora Szelment. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

960 000 zł130 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Nowy dom nad jeziorem Szelment Wielki (suwałki) z własną plażą i pomostem wyjątkowa lokalizacja na Podlasiu! Przejma Wielka, gmina Szypliszki, woj. podlaskie Marzysz o nowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Suwałki

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Idealnie zlokalizowany dom dla twojej rodziny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie najlepsze cechy miejskiego i podmiejskiego życia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która obejmuje przestronny dom o powierzchni użytkowej 100 m , budynek gospodarczy, podwójny garaż, wiatę oraz klimatyczną ziemiankę, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Dąbrówka-Młynek,Suwałki

998 000 zł164 m² 6 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Krzywe - tylko 2 minuty od Suwałk Marzysz o wygodnym, nowoczesnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Suwałki,podlaskie

870 000 zł107 m² 8 146,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela :) Szukasz domu szytego na miarę , który oferuje komfortowe życie na Suwalszczyźnie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie :) Tutaj sielski klimat towarzyszy przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 180 000 zł120 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 120 m²

Na sprzedaż dom nad jeziorem, położony około 15 km od Suwałk. Usytuowanie to zatoka dużego jeziora. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni 120 m2 oraz budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Kup dom przy jeziorze! Ofertę sprzedaży stanowi wyjątkowa nieruchomość - dom wolnostojący położony w miejscowości Taciewo, gmina Suwałki. Budynek całkowicie podpiwniczony, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Suwałki,podlaskie

315 000 zł66 m² 4 809,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Kup atrakcyne siedlisko przy mieście! Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Okuniowiec, gmina Suwałki. Na działce znajduje się dom z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Powstańców Wielkopolskich,Suwałki

695 000 zł345 m² 2 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Na sprzedaż oferujemy Nieruchomość położoną w Suwałkach przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich i Lotniczej. Dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o powierzchni 345 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

660 000 zł100 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 722 m²

Na sprzedaż siedlisko położone na kolonii w otoczeniu lasów, jezior i pól uprawnych. Najbliższe zabudowania sąsiedzkie znajdują się w odległości ok. 500 m. Na pięknej ok. 5722 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojska Polskiego

Suwałki,podlaskie

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wraz z budynkami gospodarczymi z dostępem do jeziora Staw, otoczone lasem w miejscowości Płociczno w województwie Podlaskim, w powiecie suwalskim. Pomieszczenia:Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 490 000 zł215 m² 6 930,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

- oaza spokoju - jezioro - przyroda - Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na prezentacje niezwykłej posiadłości położonej nad jeziorem, we wsi Łoje, gminie Dubeninki. Właściciel tego obiektu miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 099 000 zł324 m² 3 391,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Nowa cena! - oferta bez prowizji! Oferujemy na sprzedaż nowy komfortowy dom o powierzchni 320 m2 (piwnica, parter, piętro), położony w bliskim sąsiedztwie jeziora, w miejscowości Krzywe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Suwałki

Suwałki,podlaskie

195 000 zł100 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej miejscowości Płociczno - Tartak - około 10 km od Suwałk. Budynek położony jest na działce o powierzchni 612.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suwałki

Suwałki,podlaskie

175 000 zł3 000 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Suwalskich Bieszczadach w okolicy Turtulu, miejscowość Szeszupka.Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojska Polskiego

Suwałki,podlaskie

515 000 zł105 m² 4 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:111 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suwałki,podlaskie

4 499 999 zł380 m² 11 854,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:46 800 m²

Nietuzinkowe miejsce, w którym możesz odnaleźć wyciszenie i spokój oraz całkowitą niezależność od świata. Świetna inwestycja dla innowacyjnych pomysłów biznesowych. Wychodząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojska Polskiego

Suwałki,podlaskie

500 000 zł105 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Dom wraz z budynkami gospodarczymi z dostępem do jeziora Staw, otoczone lasem w miejscowości Płociczno w województwie Podlaskim, w powiecie suwalskim. Pomieszczenia: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 15 km od Suwałk w malowniczej wsi w gminie Jeleniewo. Cisza, spokój, piękna panorama i mili sąsiedzi. Informacje techniczne: - powierzchnia użytkowa: około.