Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Suwałki

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

8 662 zł7 875 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni 7875 m2 położonego przy ul. Przytorowej w Suwałkach stanowiącego.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł108,12 m² 5 780,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,40 m² 5 956,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 55,40 m 2 pokoje 3. piętro jedna z najlepszych lokalizacji w Suwałkach Prezentujemy niezwykle funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł78,02 m² 6 652,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w centrum Suwałk, ul. Korczaka Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,02 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

749 000 zł163,40 m² 4 583,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom w stanie surowym otwartym Osowa Tylko 7 km od Suwałk Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Osowa, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł7 572 m² 209,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna 7572 m2 o szerokim przeznaczeniu: usługowym, produkcyjnym, administracyjnym oraz edukacyjnym, zlokalizowana w Suwałkach przy ul. Sportowej- naprzeciw oddziału.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Suwałki

Suwałki,podlaskie

869 000 zł15 900 m² 54,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Działka Suwałki, ul. Północna Powierzchnia: 1,5916 ha Cena: 869 000 zł Jeśli marzysz o własnym siedlisku w Suwałkach, w miejscu pełnym przestrzeni, zieleni i swobody.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Suwałki,podlaskie

670 000 zł300 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,40 m² 5 976,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 pokoje | Balkon | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 009 zł155,28 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie prezentuje do najmu budynek ekspedycji st. Suwałki o powierzchni 155,28 m2 Stan techniczny: średni Dostępne media: woda wg wskazań.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł58,06 m² 6 286,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie rodzina poczuje się bezpiecznie i wygodnie? A może szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia generuje dochód? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł68 m² 6 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe ul. Emilii Plater 41 Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze w budynku z 1989 roku. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²188,20 m² 3 764 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem nieruchomość budynkową położoną w Lesie Suwalskim, obręb geodezyjny Zahańcze, nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42,50 m² 7 741,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie przy ul. Lityńskiego w Suwałkach gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na prezentację wyjątkowego mieszkania. Cała nieruchomość jest idealnie wyremontowana, z dobrym smakiem, na wysoki standard. Powierzchnia mieszkania wynosi 58 m2 i składa się na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

2 980 000 zł265,82 m² 16 853,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Twoje prywatne ranczo na Suwalszczyźnie miejsce, które daje wolność. Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy na tarasie, z widokiem na rozległe łąki i własne stawy pełne węgorzy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł58,06 m² 6 200,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,06 m , położone na 4 piętrze. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł138 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Idealne połączenie domu i miejsca do pracy nieruchomość z garażami i budynkiem gospodarczym Suwałki. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 138 m (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł772,60 m² 4 270 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Reprezentacyjna kamienica W sercu suwałk ul. Noniewicza Prestiżowa Lokalizacja | 2 Niezależne Wejścia | Wysoki Potencjał Komercyjny Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł54 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w okolicach bazaru, na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest po częściowym remoncie, co daje możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²1 459 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon samochodowy z serwisem | 1,46 ha | sse Suwałki Suwałki, ul. Wojska Polskiego 110D Na wynajem atrakcyjna nieruchomość komercyjna - zespół działek o łącznej powierzchni 1,4663 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

21,64 zł/m²134 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: centrum Suwałk przy ul. Konopnickiej, w budynku usługowo-mieszkalnym. Duża przestrzeń oferuje niezliczone możliwości adaptacji według własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł28,68 m² 6 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

4. piętro z windą | świetna lokalizacja | spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona w charakterystycznym budynku znanym jako Dom Weterana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł66,40 m² 2 786,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szukasz nieruchomości, która nie jest kolejnym, bezosobowym pudełkiem od dewelopera? Chcesz stworzyć unikalną przestrzeń z antresolą w samym centrum miasta, a może szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł3 076 m² 1 924 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 430 m²

Nieruchomość przemysłowa hale produkcyjno magazynowe w Suwałkach (ssse) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość przemysłowa w Suwałkach, zlokalizowana na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 600 zł6 170 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka z dostępem do rzeki Czarna Hańcza Suwałki, ul. Ogrodowa Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 6 170 m , położonej w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł61,29 m² 7 945,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł41,40 m² 7 850,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej niecałe 42 m , po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł60 m² 816,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Suwałki, ulica Kościuszki 10, śródmieście; na sprzedaż udział 1/32 części W nieruchomości zabudowanej położonej w Śródmieściu Suwałk przy ul. Kościuszki. Nieruchomość ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł134 m² 2 014,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego lokalu położonego w samym centrum Suwałk przy ul. Konopnickiej, w budynku Usługowo-Mieszkalnym. Duża przestrzeń oferuje niezliczone możliwości adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,78 m² 7 445,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, idealne dla rodziny. Nieruchomość znajduje się przy ul. Franciszkańskiej 8 w Suwałkach, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł59 500 m² 8,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 5,95 ha -3 min do centrum miasta Suwałki Idealna lokalizacja pod magazyn, bazę transportową lub inwestycję logistyczną Szukasz miejsca, które połączy doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

141 240 zł1 177 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 20 działek budowlanych o powierzchniach od 1177 m do 1388 m , położone w miejscowości Biała Woda, w spokojnej, zielonej okolicy, ok. 5 km od Suwałk. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Suzina

Suwałki,podlaskie

879 000 zł125 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

NA sprzedaż dom W centrum suwałk ul. Suzina świetna lokalizacja! Marzysz o domu w centrum miasta, który daje wygodę codziennego życia i możliwość prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł102,20 m² 9 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy Biznes 2 Działające Apartamenty w Centrum Suwałk z Historią, rezerwacjami i Wysokimi Ocenami Cena: 930 000 zł Forma sprzedaży: bez vat (sprzedaż prywatna) Lokalizacja: ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Wigierska

Suwałki,podlaskie

779 000 zł160 m² 4 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Inwestycyjna działka 1422 m z zabytkowym domem centrum Suwałk, ul. Wigierska Cena: 779 000 zł Na sprzedaż duża, inwestycyjna działka o powierzchni 1422 m zabudowana zabytkowym domem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 123 m² 266,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej w bezpośredniej okolicy centrum Suwałk! Ta nieruchomość to prawdziwa perełka na suwalskim rynku. Działka o powierzchni 1123.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący