Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Suwałki Osiedle Zastawie

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

283 000 zł47,66 m² 5 937,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,66 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł698 m² 3 653,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:9 304 m²

Wyjątkowa posiadłość na Suwalszczyźnie idealna dla życia i biznesu! *** domek gościnny W cenie *** *** możliwość dokupienia stawu Z pomostem na wyłączność za cenę 220 tyś. ZŁ.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na prezentację wyjątkowego mieszkania. Cała nieruchomość jest idealnie wyremontowana, z dobrym smakiem, na wysoki standard. Powierzchnia mieszkania wynosi 58 m2 i składa się na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 900 m i 1000 m z udziałem w prywatnej plaży, tylko 100 m od jeziora! Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane o powierzchni 900 m i 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł68,62 m² 9 457,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 68,62 m | parter + ogródek aż 86,88 m świetnie nasłonecznione wyjście na ogródek z salonu i głównej sypialni prawdziwe przedłużenie przestrzeni salon.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł896 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobry Dom oferuje Państwu działkę w pięknym mieście Suwałki przy ul. Zastawie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jako tereny rolne, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Śródmieście,Suwałki

1 490 000 zł175 m² 8 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Dom Z duszą W sercu miasta 175 m | działka 1190 m | gotowy do zamieszkania dla rodziny miejsce, gdzie buduje siř wspomnienia Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł66,40 m² 2 786,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szukasz nieruchomości, która nie jest kolejnym, bezosobowym pudełkiem od dewelopera? Chcesz stworzyć unikalną przestrzeń z antresolą w samym centrum miasta, a może szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suwałki

Suwałki,podlaskie

362 710 zł1 577 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, położone na Osiedlu Zastawie w Suwałkach. - powierzchnia od 1577 m2 do 1723 m2; - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego; - zabudowa mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

490 000 zł70 m² 6 980,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mam słoneczne mieszkanie o powierzchni 70,23 m . Lokal znajduje się w spokojnym miejscu (1 Maja 27a), z bardzo dobrym dojazdem - obok zus, word, oraz centrum rehabilitacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pendereckiego

Północ I,Suwałki

586 000 zł58 m² 10 117,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij