Mieszkanie, ul. Kowieńska

Kowieńska, Suwałki, podlaskie

  • 489 000 zł
  • 74,90 m²
  • 6 528,70 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Jackiewic...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kowieńska

Kowieńska, Suwałki, podlaskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

489 000 zł

74,90 m²

6 528,70 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kowieńska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

489 000 zł 74,90 m² 6 528,70 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1982
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1982

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 489 000 zł (6 528,70 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 74,90 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1982 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, ogródek
  • Czynsz: 1 180 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 245789

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,9 m², położone na parterze w czteropiętrowym bloku w północnej części miasta Suwałki. Idealna propozycja dla rodzin, osób starszych lub wszystkich ceniących wygodę oraz dostęp do własnego ogródka. (...)

Agent

Tomasz Jackiewicz

577 112...