Mieszkanie
Północ II, Suwałki, podlaskie
- 455 000 zł
- 72,72 m²
- 6 256,88 zł/m²
Tomasz Jackiewic...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Północ II, Suwałki, podlaskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 5 maja 2026
455 000 zł 72,72 m² 6 256,88 zł/m²
1/4
4
1990
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1990Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 455 000 zł (6 256,88 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Możliwa zamiana: tak
- Charakterystyka mieszkania: 72,72 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1990
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 850 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 900196
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Północ II, Suwałki, podlaskie
Opis nieruchomości
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.
Przestronne 4 pokoje | 1 piętro | Gotowe do zamieszkania | Północne Suwałki
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,72 m², położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku w północnej części Suwałk. (...)
577 112...
577 112 912