Mieszkanie Suwałki
Suwałki, podlaskie
- 545 000 zł
- 73 m²
- 7 465,75 zł/m²
Elżbieta Judzewi...
Skontaktuj się
Mieszkanie Suwałki
Suwałki, podlaskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie Suwałki
Zaktualizowane: 5 maja 2026
545 000 zł 73 m² 7 465,75 zł/m²
2/4
4
1980
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 545 000 zł (7 465,75 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 73 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 900 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 588660
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Suwałki, podlaskie
- W pobliżu: apteka
Opis nieruchomości
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.
Sprzedam jasne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73 m2, położone na 2 piętrze eleganckiego bloku.
Cena 545 000.00 zł do negocjacji.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA GARAŻU ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NIEOPODAL MIESZKANIA - ok. 250 m czyli ok. 4 min pieszo (brak kanału). (...)
574 570...
574 570 577