Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Suwałki - Oferty sprzedaży i najmu

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40,80 m² 6 102,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | ul. Lityńskiego | 40,8 m | 2 pokoje | 3 piętro Jedna z najbardziej lubianych lokalizacji w mieście. Lityńskiego pomiędzy dwiema szkołami, z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł68,62 m² 9 457,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 68,62 m | parter + ogródek aż 86,88 m świetnie nasłonecznione wyjście na ogródek z salonu i głównej sypialni prawdziwe przedłużenie przestrzeni salon.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł70,13 m² 5 988,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tam, gdzie codzienność staje się wygodą, a przestrzeń pracuje na Twój komfort. Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,13 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

470 000 zł53,18 m² 8 837,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na parterze w spokojnej części centrum Suwałk przy ul. Jana Pawła II. To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,36 m² 5 710 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zainwestuj lub Zamieszkaj. Przestronne 3 Pokoje w Doskonałej Lokalizacji! Szukasz przestrzeni, którą możesz zaaranżować dokładnie tak, jak marzysz? A może interesuje Cię pewna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Noniewicza

Suwałki,podlaskie

379 000 zł70,04 m² 5 411,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż | 4 pokoje | 70,04 m | ul. Noniewicza | 4 piętro | 379 000 zł Są mieszkania, które dają coś więcej niż metraż. To jedno daje przestrzeń, światło i widok. Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł102,20 m² 9 099,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z charakterem 102,20 m w samym sercu Suwałk. Lokalizacja: suwałki ścisłe centrum Powierzchnia: 102,20 m Układ: 4 pokoje (obecnie 2 niezależne apartamenty) Piętro: 2/2 poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,74 m² 5 858,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w samym sercu Suwałk idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Suwałk, przy ul. Korczaka 5. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł59,27 m² 9 937,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Perła Południa, ul. Poznańska Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,27 m , położone w nowoczesnym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59,60 m² 5 520,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł41,40 m² 7 850,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej niecałe 42 m , po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł61,29 m² 7 945,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł68 m² 6 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe ul. Emilii Plater 41 Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze w budynku z 1989 roku. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł58,06 m² 6 286,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie rodzina poczuje się bezpiecznie i wygodnie? A może szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia generuje dochód? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36 m² 6 083 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kompaktowe 2 pokoje w sercu Suwałk z ogromnym potencjałem. Znakomita cena tylko 219 000 zł! Niezależnie od tego, czy szukasz swojego pierwszego, własnego kąta, planujesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł75,67 m² 5 550,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe 75,67 m , idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 75,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł28,68 m² 6 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

4. piętro z windą | świetna lokalizacja | spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona w charakterystycznym budynku znanym jako Dom Weterana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49,93 m² 11 616,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,93 m2. Mieszkanie w stanie idealnym, zlokalizowane na nowym i spokojnym osiedlu gotowe do zamieszkania! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pendereckiego

Północ I,Suwałki

672 200 zł66 m² 10 184,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

490 000 zł70 m² 6 980,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mam słoneczne mieszkanie o powierzchni 70,23 m . Lokal znajduje się w spokojnym miejscu (1 Maja 27a), z bardzo dobrym dojazdem - obok zus, word, oraz centrum rehabilitacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Daszyńskiego,Suwałki

530 000 zł67 m² 7 934,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne, bardzo słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze przy ul. Franciszkańskiej 4a w Suwałkach. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 66,77 m2 - co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pendereckiego

Północ I,Suwałki

586 000 zł58 m² 10 117,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki

Osiedle I,Suwałki

269 000 zł41 m² 6 537,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Suwałk Twoja Przestrzeń z Potencjałem 41,15 m | 2 piętro | ul. Kościuszki | Ścisłe Centrum Miasta Lokalizacja, która daje przewagę Przedstawiamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pendereckiego

Północ I,Suwałki

596 000 zł58 m² 10 290,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Północ II,Suwałki

419 000 zł74 m² 5 669,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lityńskiego 16b, suwałki | 73,90 m | 3 pokoje Dom, w którym chce się żyć. Mieszkanie, które pracuje na siebie. Na suwalskim rynku nieruchomości mieszkania powyżej 70 m w trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lityńskiego

Północ II,Suwałki

339 000 zł49 m² 6 968,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierusza-Kowalskiego

Suwałki,podlaskie

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe/ po generalnym remoncie/ 54m2 /suwałki Na sprzedaż jasne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 54m2, zlokalizowane na 5 piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Suwałki

180 000 zł30 m² 6 012,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulna kawalerka w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lityńskiego

Suwałki,podlaskie

489 000 zł75 m² 6 485,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lityńskiego 16 | 75 m | 3 pokoje (możliwość 4) | 3 piętro | 489 000 zł Są mieszkania, które dają przestrzeń. I są takie, które dają jeszcze możliwość jej powiększenia. To przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Suwałki,podlaskie

510 000 zł52 m² 9 745,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na parterze ul. Sportowa! Idealne miejsce dla pary , rodziny albo osób starszych Wygoda, przestrzeń i świetna lokalizacja wszystko, czego potrzebujesz Parter komfort na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lityńskiego

Północ II,Suwałki

499 000 zł75 m² 6 636,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku, charakteryzujące się funkcjonalnym i klasycznym układem pomieszczeń. Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiej

Suwałki,podlaskie

519 000 zł50 m² 10 285,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż | Sobola Biel To jedno z tych mieszkań, do których wchodzisz i po prostu czujesz, że tu chce się mieszkać. Wyjątkowo jasne, przestronne 3 pokoje z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

180 000 zł46 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy przestronne i zadbane mieszkanie położone w spokojnej miejscowości Czerwonka. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki

Północ II,Suwałki

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku na północy w Suwałkach. Gotowe do wprowadzenia od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lityńskiego

Północ II,Suwałki

339 000 zł54 m² 6 289,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż przytulne, przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53,9 m , II piętro, dwustronne, piwnica 4,66m2, suwałki ul. Lityńskiego 10b Najważniejsze atuty: dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Suwałki,podlaskie

496 000 zł62 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie przy ul. Daszyńskiego w Suwałkach Powierzchnia: 62,08 m idealna dla rodziny lub jako inwestycja. Układ pomieszczeń: salon z kuchnią i wyjściem na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Osiedle II,Suwałki

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Centrum Suwałk Zamieszkaj w samym sercu Suwałk - zaledwie 5 minut spacerem do Placu Marii Konopnickiej, uczelni, bazarku oraz Biedronki. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wileńska

Jaćwingów,Suwałki

525 000 zł56 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | ul. Wileńska, suwałki | 55,86 m + garaż Oferuję na sprzedaż piękne, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 55,86 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Suwałki,podlaskie

299 000 zł43 m² 6 924,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Suwałk ul. Marii Konopnickiej centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze, z pięknym widokiem na plac.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij