Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Suwałki

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

479 000 zł55,40 m² 8 646,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł73 m² 7 465,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Sprzedam jasne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł72,72 m² 6 256,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przestronne 4 pokoje | 1 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży mieszkania - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł56,06 m² 9 793,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowoczesne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł78,30 m² 9 450,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament z ogromnym tarasem Twój prywatny azyl na prestiżowym osiedlu Sobola Biel Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie nowoczesny design, bezkompromisową prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł53,80 m² 5 576,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3-pokojowe mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł47,66 m² 5 937,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,66 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,40 m² 5 976,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 pokoje | Balkon | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,20 m² 6 872,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Funkcjonalne mieszkanie 42,2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł102,20 m² 9 099,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z charakterem 102,20 m w samym sercu Suwałk. Lokalizacja: suwałki ścisłe centrum Powierzchnia: 102,20 m Układ: 4 pokoje (obecnie 2 niezależne apartamenty) Piętro: 2/2 poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Suwałki,podlaskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Komfort, przestrzeń i pewna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Noniewicza

Suwałki,podlaskie

399 000 zł70,04 m² 5 696,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | 4 pokoje | 70,04 m | ul. Noniewicza | 4 piętro | 399 000 zł Są mieszkania, które dają coś więcej niż metraż. To jedno daje przestrzeń, światło i widok. Centrum ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59,60 m² 5 520,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66,77 m² 7 934,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne, bardzo słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze przy ul. Franciszkańskiej 4a w Suwałkach. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 66,77 m2 - co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł59,27 m² 9 937,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Perła Południa, ul. Poznańska Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,27 m , położone w nowoczesnym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

672 200 zł66 m² 10 184,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Suwałki,podlaskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowane, znajdujące się w inwestycji Nowa Grunwaldzka w Suwałkach. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł68,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 68,40 m z balkonem, parter gotowe do odbioru. Inwestycja Nowomiejska. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

325 000 zł41,40 m² 7 850,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej niecałe 42 m , po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł67,73 m² 10 039,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowy apartament w prestiżowej inwestycji Nowomiejska ul. Pendereckiego, suwałki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,74 m² 5 858,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w samym sercu Suwałk idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Suwałk, przy ul. Korczaka 5. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41,15 m² 6 294,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Suwałk, przy ul. Kościuszki. Lokal składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53,18 m² 8 837,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na parterze w spokojnej części centrum Suwałk przy ul. Jana Pawła II. To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 200 zł66 m² 10 184,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny apartament -.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł54 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w okolicach bazaru, na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest po częściowym remoncie, co daje możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł70,13 m² 5 988,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tam, gdzie codzienność staje się wygodą, a przestrzeń pracuje na Twój komfort. Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,13 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49,93 m² 11 616,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,93 m2. Mieszkanie w stanie idealnym, zlokalizowane na nowym i spokojnym osiedlu gotowe do zamieszkania! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 53 m2-3 pokoje/czwarte piętro/przystępna cena Inwestując w tę nieruchomość Zyskujesz: 1)ekonomiczne mieszkanie 53 m2 z trzema wygodnymi pokojami; 2)nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł58,06 m² 6 355,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie rodzina poczuje się bezpiecznie i wygodnie? A może szukasz pewnej inwestycji, która od pierwszego dnia generuje dochód? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł66,20 m² 7 401,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

***mieszkanie***ul. Skłodowskiej***blisko centrum***dostępne od zaraz*** Oferujemy na sprzedaż przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 66,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

490 000 zł70 m² 6 980,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mam słoneczne mieszkanie o powierzchni 70,23 m . Lokal znajduje się w spokojnym miejscu (1 Maja 27a), z bardzo dobrym dojazdem - obok zus, word, oraz centrum rehabilitacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pendereckiego

Północ I,Suwałki

586 000 zł58 m² 10 117,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pendereckiego

Północ I,Suwałki

596 000 zł58 m² 10 290,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Północ I,Suwałki

586 000 zł58 m² 10 117,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowoczesny apartament 57,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lityńskiego

Północ II,Suwałki

339 000 zł49 m² 6 968,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierusza-Kowalskiego

Suwałki,podlaskie

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe/ po generalnym remoncie/ 54m2 /suwałki Na sprzedaż jasne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 54m2, zlokalizowane na 5 piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Suwałki

180 000 zł30 m² 6 012,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulna kawalerka w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lityńskiego

Północ II,Suwałki

499 000 zł75 m² 6 636,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku, charakteryzujące się funkcjonalnym i klasycznym układem pomieszczeń. Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiej

Suwałki,podlaskie

519 000 zł50 m² 10 285,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż | Sobola Biel To jedno z tych mieszkań, do których wchodzisz i po prostu czujesz, że tu chce się mieszkać. Wyjątkowo jasne, przestronne 3 pokoje z funkcjonalnym układem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij