Serce 0 Ulubione

Działki Suwałki Suwalska specjalna strefa ekonomiczna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 000 zł15 839 m² 157,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość pod działalność produkcyjną. Działka zlokalizowana przy ul. Brylantowej w ssse (w pobliżu trasy S61). Cena netto - należy doliczyć 23% vat. Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

890 000 zł3 001 m² 296,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

** okazyjna cena ** suwałki zachodnie ** atrakcyjne położenie ** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna, położona w zachodniej części Suwałk, o powierzchni -3001 m .

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł896 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobry Dom oferuje Państwu działkę w pięknym mieście Suwałki przy ul. Zastawie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jako tereny rolne, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 989 m² 165,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Biała Woda, 4 km od Suwałk Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1989 m , położona w miejscowości Biała Woda. Działka ogrodzona, z dwiema bramami.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł12 729 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***świetna inwestycja *** okazja *** dostęp do rzeki *** Dobry Dom oferuje na sprzedaż ziemię rolną w mieście Suwałki przy ul. Sianożęć. Nieruchomość składa się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Markiszki

Markiszki(Suwałki + 20 km)

170 000 zł12 112 m² 14,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowa działka rolna 12 112.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł300 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod Suwałki, ul. Sportowa (rod Hańcza) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m , położoną w spokojnej części ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

307 515 zł1 577 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Spełnij marzenie o własnym domu w idealnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w urokliwej, okolicy przy ul. Zastawie w Suwałkach. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 900 m i 1000 m z udziałem w prywatnej plaży, tylko 100 m od jeziora! Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane o powierzchni 900 m i 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł15 900 m² 54,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Działka Suwałki, ul. Północna Powierzchnia: 1,5916 ha Cena: 869 000 zł Jeśli marzysz o własnym siedlisku w Suwałkach, w miejscu pełnym przestrzeni, zieleni i swobody.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 123 m² 266,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej w bezpośredniej okolicy centrum Suwałk! Ta nieruchomość to prawdziwa perełka na suwalskim rynku. Działka o powierzchni 1123.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Suwałki, Suwalska specjalna strefa ekonomiczna

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij