Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Suwałki – Oferty sprzedaży i najmu domów na Suwalszczyźnie

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ogińskiego

Suwałki,podlaskie

700 000 zł300 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjny dom szeregowy z lokalem usługowym, który łączy komfort codziennego życia z realnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość oferuje cztery pokoje, w tym trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Piastowskie,Suwałki

497 000 zł510 m² 974,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2025 roku w stanie surowym zamkniętym - Suwałki osiedle Piastowskie (spokojna część Suwałk). Powierzchnia użytkowa domu: 98 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Śródmieście,Suwałki

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ten dom to propozycja dla osób, które szukają spokoju, bliskości natury i przestrzeni do życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość o powierzchni około 100 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Dom nad rzeką w Becejłach prywatne dojście do wody! Złożony wniosek o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze na modernizację. Marzysz o klimatycznym domu z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobolewo,Suwałki

1 189 000 zł206 m² 5 771,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Dom marzeń W sobolewie nowoczesność I spokój W idealnej harmonii Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie wszystko, czego można oczekiwać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:573 m²

Na sprzedaż dom z lokalem użytkowym 140 m , duży taras, budynek gospodarczy Suwałki, ul. Jesionowa Cena: 699 000 zł Funkcjonalny dom o powierzchni około 140 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Suwałki

819 000 zł170 m² 4 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż oferujemy Nieruchomość położoną w Suwałkach przy ulicy Gałaja. Dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 120 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Suwałki,podlaskie

549 000 zł168 m² 3 259,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W przygotowaniu Twój przyszły dom w Suwałkach! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, w trakcie wykonywania elewacji. Zrealizowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Falka

Suwałki,podlaskie

899 000 zł117 m² 7 683,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szeregówka Suwałki ul. Falka | 117 m , ogrzewanie miejskie, garaż, działka 270 m Szukasz szeregówki, w której rozpoczniesz nową, piękną historię? Cenisz sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Suwałki,podlaskie

679 000 zł188 m² 3 619,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Dom przy ul. Miodowej w Suwałkach blisko natury, przestrzeń i duży potencjał Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Suwałki

199 000 zł41 m² 4 798,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż oferujemy niewielki, klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej drewniany z lat 40., położony w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Suwałk oraz galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suwałki,podlaskie

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom przy ul. Sobieskiego w Suwałkach! Marzysz o przestrzeni, komforcie i pięknie zagospodarowanej działce w mieście? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 299 000 zł140 m² 10 707,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 382 m²

Na sprzedaż przepiękny dom! Marzysz o przestronnym miejscu blisko Suwałk, ale z wsią w tle? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Powierzchnia domu: 140 m Działka - 4 382 m Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szkolna

Śródmieście,Suwałki

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:958 m²

Sielska Przystań w Sercu Suwałk. Cena: 795 000.00 zł do negocjacji. Powierzchnia domu: 110 m2 - 70 m2: parter z salonem, kuchnią, jadalnią, 2 sypialniami, łazienką - 40 m2: poddasze użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Falka

Czarnoziem,Suwałki

2 650 000 zł1 217 m² 2 177,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 884 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Stanisława Staszica,Suwałki

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 110 m2, położony przy ulicy Ogrodowej w Suwałkach Dom wybudowany z betonu komórkowego, w pełni podpiwniczony. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Suwałki

719 000 zł200 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Twój wymarzony dom czeka na ciebie! Odkryj wyjątkową okazję - przestronny, wolnostojący dom blisko Centrum Suwałk, idealny dla rodziny ceniącej komfort, przestrzeń i spokój. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom całoroczny (zabudowa rekreacji indywidualnej) położony w malowniczej okolicy, na zamkniętym osiedlu, zaledwie kilka kroków od Jeziora Szelment. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

960 000 zł130 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Nowy dom nad jeziorem Szelment Wielki (suwałki) z własną plażą i pomostem wyjątkowa lokalizacja na Podlasiu! Przejma Wielka, gmina Szypliszki, woj. podlaskie Marzysz o nowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Klasztorna,Suwałki

720 000 zł186 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom murowany w zabudowie bliźniaczej do zamieszkania. Okna plastikowe. Pokrycie dachu: blachodachówka. Dach ocieplony, na którym umieszczono panele fotofoltaiki. Zabezpieczenia : domofon, alarm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Suwałki

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Idealnie zlokalizowany dom dla twojej rodziny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie najlepsze cechy miejskiego i podmiejskiego życia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suwałki,podlaskie

1 090 000 zł115 m² 9 494,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 551 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 114,8 m w miejscowości Bród Mały, zaledwie 5 minut od Suwałk! duża działka 4551 m pięknie zagospodarowana, zadrzewiona i przestronna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

700 000 zł190 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która obejmuje przestronny dom o powierzchni użytkowej 100 m , budynek gospodarczy, podwójny garaż, wiatę oraz klimatyczną ziemiankę, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Dąbrówka-Młynek,Suwałki

998 000 zł164 m² 6 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Krzywe - tylko 2 minuty od Suwałk Marzysz o wygodnym, nowoczesnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Hańcza,Suwałki

785 000 zł280 m² 2 803,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Suwałki, os. Zarzecze Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony na spokojnym, zielonym osiedlu Zarzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogińskiego

Północ I,Suwałki

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na wynajem lokal mieszkalny zlokalizowany w budynku wolnostojącym na ul. Ogińskiego w Suwałkach. Powierzchnia lokalu wynosi około 140 m2. Lokal położony jest na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Suwałki,podlaskie

870 000 zł107 m² 8 146,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela :) Szukasz domu szytego na miarę , który oferuje komfortowe życie na Suwalszczyźnie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie :) Tutaj sielski klimat towarzyszy przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suwałki

Suwałki,podlaskie

625 400 zł94 m² 6 653,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości położonej pod adresem: turówka Stara 1, 16-402 Suwałki Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

990 000 zł264 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzeda dom o powierzchni 264 m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Suwałkach. Działka gruntu posiada powierzchnię 538 m2. Nieruchomość wybudowana w 2007 roku. Na głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suwałki

Suwałki,podlaskie

1 180 000 zł120 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 120 m²

Na sprzedaż dom nad jeziorem, położony około 15 km od Suwałk. Usytuowanie to zatoka dużego jeziora. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni 120 m2 oraz budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Hańcza,Suwałki

640 000 zł112 m² 5 688,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Hańcza o powierzchni użytkowej 112,5m2 Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Hańcza, w bardzo cichej i spokojnej części, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Suwałki,podlaskie

849 000 zł240 m² 3 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Kup atrakcyjny przestronny dom! Z przyjemnością oferujemy Państwu nieruchomość w zabudowie szeregowej położoną na ładnym osiedlu w Suwałkach. Dom solidnie zbudowany, elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

898 000 zł150 m² 5 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 036 m²

Kup atrakcyjny dom Z dużą działką! Oferujemy Państwu dom wolnostojący położony przy mieście Suwałki - miejscowość Białe. Nieruchomość zadbana i zagospodarowana z klimatyzacją-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Suwałki,podlaskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Kup dom W centrum W okazyjnej cenie! Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną położoną przy ul. Utrata Krótka w Suwałkach. Bardzo dobra lokalizacja - blisko obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zahańcze,Suwałki

599 000 zł165 m² 3 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy Nieruchomość zlokalizowaną przy ulicy Staszica w Suwałkach. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 109m , dwupiętrowy, podpiwniczony z poddaszem , posadowiony na.