Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z pustaka Suwałki - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kolejowe

Kolejowe,Suwałki

275 000 zł294 m² 935,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:294 m²

Budynek Mieszkalno Usługowy, powierzchnia 57m2, działka 294m2, woda, kanalizacja, ogrzewanie z sieci miejskiej, oprócz tego wlasne ogrzewanie centralne z kominkiem, jedno pomieszczenie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

245 000 zł136 m² 1 801,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Sprzedam nieruchomośc zlokalizowaną 2 km od miasta Suwałki, (na terenie nowopowstającej dzielnicy domów jednorodzinnych) w skład której wchodzi działka o pow. 1354 m2 oraz budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chabrowa

Kolejowe,Suwałki

450 000 zł247 m² 1 821,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:292 m²

Piętrowy dom z piwnicą i poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej w miejscowości Suwałki. Piwnica: 3 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia z pralnią. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Suwałki

288 000 zł216 m² 1 332,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, calościowo podpiwniczony, położony w Suwałkach, os. Piastowskie, ul. Wł. Lokietka 86b, działka 517m2 prawo własności. Piwnica: garaż, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieszka I

Zielona Górka,Suwałki

294 000 zł196 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Sprzedam dom w stanie surowym na osiedlu Zielona Górka w Suwałkach. Powierzchnia całkowita 165 m2, powierzchnia działki 786 m2. Dom (projekt lk&511) z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieszka I

Zielona Górka,Suwałki

298 000 zł165 m² 1 806,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

999 000 zł305 m² 3 275,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Dom położony w pięknej okolicy 10km od Suwałk. Na działce stoi budynek gospodarczy o pow. 36m2. W domu są 2 łazienki + wc. Kuchnia w kolorze brązu z marmurowym blatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Hańcza,Suwałki

477 000 zł106 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 638 m²

Do sprzedania duży, przestrzenny dom (106 mkw) z budynkiem gospodarczym (54 mkw) usadowiony na działce o powierzchni 1638 mkw. Nieruchomość idealna do prowadzenia np. warsztatu samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

380 000 zł169 m² 2 248,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Atrakcyjnie położony dom na Suwalszczyźnie, w pobliżu Suwałk (8 km), w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego. Budynek wolnostojący, jednorodzinny z garażem, parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

695 000 zł179 m² 3 882,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

3-letni starannie wykończony dom położony 300 m od jez. Wigry, w turystycznej miejscowości Stary Folwark pod Suwałkami, na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Dom urządzono w jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gałaja

Centrum,Suwałki

460 000 zł240 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w centrum Suwałk, przy ulicy Gałaja. Dom jednorodzinny, powierzchnia parteru i piętra 120 m2 + strych i piwnica na całej powierzchni. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

460 000 zł275 m² 1 672,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie szeregowej, całkowicie podpiwniczony z garażem, parter + 1 piętro + poddasze użytkowe z antresolą. Suwałki osiedle domów jednorodzinnych. Wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Zielona Górka,Suwałki

380 000 zł219 m² 1 735,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Jednopiętrowy, wolnostojący dom z piwnicą, poddaszem i ogrodem. Oddany do użytku w 1992 roku, w dobrym stanie, po niedawnym remoncie dachu. Na parterze salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

600 000 zł280 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wszystkie media podłączone,możliwość prowadzenia działalności gospodarczej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Suwałki,podlaskie

99 000 zł230 m² 430,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący położony przy ulicy Akacjowej w miejscowości Bakałarzewo. Powierzchnia domu 230m2. Powierzchnia działki 700m2. Dom jest w stanie surowym (brak tynków, elewacji, okien).

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij