Dom, ul. Falka
Falka, Suwałki, podlaskie
- 899 000 zł
- 117 m²
- 7 683,76 zł/m²
Dom, ul. Falka
Falka, Suwałki, podlaskie
zaktualizowane:
20 listopada 2025
Dom, ul. Falka
Zaktualizowane: 20 listopada 2025
899 000 zł 117 m² 7 683,76 zł/m²
dom szeregowy
4
270 m²
-
1993
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
270 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
1993Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 899 000 zł (7 683,76 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka domu 117 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1993
- Działka: 270 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- ogrodzenie całkowite
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Źródło: biuro nieruchomości: SZULC Nieruchomości i Finanse, zaktualizowane: 20.11.2025
- numer ogłoszenia: 25/17417/ODS
Lokalizacja
- Adres: Falka, Suwałki, podlaskie
- W pobliżu: kościół
Opis nieruchomości
Szeregówka Suwałki ul. Falka | 117 m², ogrzewanie miejskie, garaż, działka 270 m²
Szukasz szeregówki, w której rozpoczniesz nową, piękną historię?
Cenisz sobie przestrzeń i własny kawałek podwórka, ale nadal chcesz mieszkać w mieście i korzystać z jego wygód? Mamy coś idealnego.
Ta nieruchomość ma ogrzewanie miejskie oraz podłączenie do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej, więc korzystasz z pełnego komfortu i niskich kosztów eksploatacji. (...)